English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Znamy już najlepszych tenisistów w biznesie!

27-06-2011

17 – 18 czerwca na gdyńskich kortach Arki spotkali się najlepsi tenisiści wśród biznesmenów i najlepsi biznesmeni wśród tenisistów – w tym czasie rozegrano siódmy finał Deblowego Turnieju Tenisa Pracodawców RP – Polish Employers' Cup 2011. Do ostatecznego starcia w Gdyni zakwalifikowało się 44 mężczyzn i 20 kobiet.

 

Wśród panów najlepszy okazał się duet Cezary Goławski i Robert Szczukiewicz, który pokonał parę Jan Goryszewski i Krzysztof Pietras. Trzecie miejsce wywalczyli Marcin Jabłoński i Dariusz Krakowiak pokonując rywali – Macieja Sośnickiego i Jarosława Nowosada. W rozgrywkach kobiet zwycięstwo wywalczyły Beata Michowska i Grażyna Maciejewska, dystansując duet Joanny Bartkowskiej i Ewy Tempczyk. Trzecie miejsce przypadło w udziale Monice Żywieckiej i Elżbiecie Bauć. Rozgrywki finałowe poprzedziły turnieje regionalne, które odbyły się w Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łęcznej, Poznaniu i Warszawie.

 

Patronat Honorowy nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Sponsorami i partnerami Turnieju były firmy: PKP Cargo S.A., PGNiG S.A., Arcelor Mittal, Expedus S.A., Lux Med Sp. z o.o. i Medica Polska Sp. z o.o. oraz Lexus – Gdynia.

 

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, o czym świadczy rosnąca liczba chętnych do pojedynków na kortach oraz rosnąca liczba Sponsorów,

 

Organizatorami Turnieju są: Pracodawcy RP, a Producentem - Royal Prestige Club.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim partnerom i sponsorom za pomoc w organizowaniu finału Turnieju Tenisowego Polish Employers’ Cup 2011.