English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Wielki finał Polish Employers' CUP 2010 w Gdyni

24-06-2010

W Gdyni na kortach Arki zakończył się zorganizowany przez Pracodawców RP finałowy, deblowy turniej tenisowy Polish Employers’Cup 2010, wieńczący tegoroczny cykl rozgrywek najlepszych tenisistów wśród biznesmenów i najlepszych biznesmenów wśród tenisistów. Dzięki głównym mecenasom tego wydarzenia - firmom PGNiG i Orange – turniej zyskał doskonałą oprawę i jeszcze większy prestiż.

 
Turniej był zwieńczeniem pięciu regionalnych zawodów, które odbyły się w Gdyni, Bydgoszczy, Łęcznej, Warszawie i Lubinie.
 
Podczas finałowej imprezy, która została przygotowana przy wymiernej pomocy firm PGNiG i Orange, dopisała zarówno pogoda jak i uczestnicy. Do turnieju zgłosiło się 64 osób: 44 mężczyzn i – co organizatorzy podkreślają z dumą – 20 kobiet. W rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się duet Marcin Jabłoński, Dariusz Krakowiak, który w wielkim finale pokonał parę Jarosław Nowosad, Robert Spoz. W nagrodę zwycięzcy otrzymali pióra wieczne Van Gogh Evergreen marki Visconti, pokonani zaś ufundowane przez firmę Nesprsso ekspresy do kawy  Essenza.
 
W małym finale, czyli spotkaniu o trzecie miejsce, duet Robert Szczukiewicz, Cezary Goławski okazał się lepszy od pary Maciej Sośnicki, Jarosław Dobosz. Brązowi medaliści za swój trud i wysiłek otrzymali 30-dniowe członkowskie karnety – zaproszenia do Holmes Place Premium Club w Hotelu Hilton w Warszawie. Przegrani mogli pocieszyć się szkocką whisky Single Malt, ufundowaną przez firmę Tudor House LTD.
 
W rywalizacji płci pięknej wielką klasę pokazała para Beata Michowska, Grażyna Maciejewska, która w meczu o pierwsze miejsce okazała się lepsza od duetu Łucja Wesołowska, Barbara Kunce. Nagrodą dla najlepszej żeńskiej pary były pióra kulkowe Van Gogh Evergreen ufundowane przez firmę Visconti, dla przegranych zaś 30-dniowe członkowskie karnety – zaproszenia do Holmes Place Premium Club w Hotelu Hilton w Warszawie oraz niespodzianka od Nespresso. Zaszczytne trzecie miejsce przypadło w udziale Małgorzacie Kubisiak i Ewie Karwowskiej, które zwyciężyły Alicję Szopę i Ninę Skwarek. Oba duety otrzymały członkowskie karnety – zaproszenia do Holmes Place Premium Club w Hotelu Hilton w Warszawie.
 
Puchary i dyplomy wręczała Dyrektor Departamentu Promocji i Marketingu Pracodawców RP Hanna Merchel i dyr. Jan Klapkowski z Gdańskiego Związku Pracodawców.
 
Atrakcjami  towarzyszącymi turniejowi były: degustacja porównawcza dwóch gatunków  szkockiej whisky pod okiem ekspertów Tudor House, loteria wizytówkowa oraz  konkurs wiedzy o tenisie i organizacji Pracodawcy RP z nagrodami od   wszystkich   Partnerów  finału turnieju.
 
Organizatorzy turnieju dziękują: Sponsorom złotym: PGNiG, ORANGE; Sponsorom brązowym: Ergo Hestia, Falck Medycyna, Coca- Cola Hellenic; Partnerom:  Visconti, Holmes Place Premium Club, Tudor House LTD, Pilsner Urguell, Nespresso, Irving, Renault Zdunek. Organizatorzy dziękują także  wszystkim Patronom Medialnym.