English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Baza Regionalnych Projektów Kooperacyjnych

01-08-2011

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów zagranicznych oraz polskich samorządów i przedsiębiorców podjęła decyzję o stworzeniu Bazy Regionalnych Projektów Kooperacyjnych (Regional Trade and Investment Offers).


W bazie tej podmioty zainteresowane pozyskaniem inwestora zagranicznego mają możliwość zamieszczania ofert, a inwestorzy zagraniczni mają możliwość pozyskania informacji o polskich przedsiębiorcach poszukujących partnera zagranicznego do wspólnej realizacji przedsięwzięcia. W bazie zamieszczane będą tylko oferty firm zarejestrowanych w Polsce (konieczność podania KRS lub REGON firmy).


Inwestorzy zagraniczni proszeni są o bezpośredni kontakt z oferentami: poszczególnymi firmami i jednostkami samorządu terytorialnego. Ich dane teleadresowe znajdują się w ofertach.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z bazy.

 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. jest agencją rządową, której misją jest przyczynianie się do wzrostu gospodarczego poprzez zwiększanie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz promowaniu Polski jako atrakcyjnego miejsca do lokowania kapitału.


www.paiz.gov.pl/investment_offers