English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Mieczysław Kasprzak laureatem nagrody "Konfederatka – Przyjaciel Pracodawcy"

23-09-2011

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski wręczył dzisiaj Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Gospodarki Mieczysławowi Kasprzakowi nagrodę "Konfederatka – Przyjaciel Pracodawcy". To specjalne wyróżnienie przyznawane jest osobom, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju i integracji środowiska przedsiębiorców.

 

Od kilku miesięcy sprawy deregulacji nabrały tempa, dokładnie od tego momentu kiedy objął Pan obowiązki Sekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki i kiedy zajał się sprawami deregulacji. Prezydium Pracodawców RP w ocenie tego co Pan zrobił i w oczekiwaniu na to co jeszcze zrobi, przyznaje Panu tą prestiżową nagrodę - mówił w trakcie wręczenia statuetki Prezydent Pracodawców RP.

 

Jak zwrócił uwagę Mieczysław Kasprzak, podjęte działania są potrzebne w trudnym, kryzysowym okresie ogarniającym Europę. - Deklarujemy je kontynuować, bo ta pomoc przedsiębiorcom na pewno dobrze się przysłuży - oświadczył Wiceminister Gospodarki po otrzymaniu nagrody "Konfederatka - Przyjaciel Pracodawcy".