English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Prezydent Pracodawców RP otworzył II Konferencję Pangea: Transfery Sukcesu 2011

07-10-2011

Dziś w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się II Konferencja Transfery Sukcesu 2011 – Przedsiębiorczość bez granic. Spotkanie było okazją do promocji przedsiębiorczości wśród młodych biznesmenów. Współorganizatorem tego wydarzenia byli Pracodawcy RP.

 

- Tematyka tego seminarium świadczy o tym jak wielka siła i energia tkwi w ludziach młodych. Obowiązkiem starszego pokolenia jest wykorzystanie tego ogromnego potencjału - powiedział podczas otwarcia konferencji Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski. Przypomniał także, że młode pokolenie charakteryzuje otwartość umysłów oraz pasja i energia do działania. - Świetnie czujecie się zarówno w Warszawie, Waszyngtonie, Londynie jak i w Brukseli. Chcecie kreować rzeczywistość a nie tylko zagospodarowywać to, co zostawiają wam starsze pokolenia - mówił do zebranych Prezydent Pracodawców RP.

 

Konferencję w dn. 7-8.10.2011 r. zorganizowali: Pangea Polska wraz z Pracodawcami Rzeczypospolitej Polskiej i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Patronat objęli: Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna oraz Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.