English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

„Konfederatka 20-lecia” dla Związku Pracodawców Energetyki

14-10-2011

Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski wręczył nagrodę specjalną – „Konfederatkę 20-lecia” Związkowi Pracodawców Energetyki, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności.

 

Wasze pomysły co dalej robić, Wasze osiągnięcia w łagodzeniu napięć i niezwykle umiejętnie prowadzony dialog społeczny są jak najlepszą rekomendacją by polityczni i ekonomiczni decydenci ze szczególną uwagą wsłuchiwali się w głos Waszych członków – powiedział Prezydent Pracodawców RP podczas uroczystości zorganizowanej z okazji jubileuszu Związku Pracodawców Energetyki.

 

Andrzej Malinowski podkreślił, że na branży energetycznej spoczywa szczególna odpowiedzialność, wynikająca z batalii o gospodarczą przyszłość Polski. - Wasza praca jest bardziej niż potrzebna. Jest wręcz niezbędna – dla każdego polskiego domu i dla każdej polskiej firmy – mówił Prezydent Pracodawców RP w trakcie wręczania statuetki.

 

"Konfederatki 20-lecia" to wyjątkowe nagrody dla członków Pracodawców RP. Przyznawane są za wkład w budowanie nowoczesnej Polski w ciągu ostatnich dwóch dekad przemian gospodarczych.