English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

08-05-2012

Do grona Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej dołączyli następujący członkowie:

 

1.    BRAUGHMAN GROUP MEDIA Sp. z o.o. Sp.k.

Braughman Group Media jest agencją reklamy zewnętrznej specjalizującą się w nośnikach typu Wielki Format o zasięgu ogólnopolskim. Wielki Format to najbardziej prestiżowy typ nośników w segmencie reklamy outdoorowej. Siatki wielkoformatowe Braughman Group Media wyróżniają się przede wszystkim: spektakularnym rozmiarem od 100 m2 do 3000 m2, położeniem (w ścisłym centrum miast, na rynkach starówek, w pobliżu największych galerii handlowych), niezakłóconym przekazem reklamowym i nośnikami mającymi charakter najazdowy – przez co czas postrzegania jest wydłużony. Wśród klientów Braughman Group Media są m.in. takie firmy jak: Adidas, Avon, BMW, BZ WBK, Carte Noire, Cinema City, Coca Cola, Elle, Era GSM.

 

 

2.    TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o.

Fabryka Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu powstała w październiku 1999 roku na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Produkcję seryjną rozpoczęła w kwietniu 2002 roku. Obecnie wałbrzyska fabryka pod względem liczby wytwarzanych podzespołów stanowi największą na świecie bazę produkcyjną komponentów Toyoty poza Japonią. Bazę produkcyjną Toyota Motor Corporation (TMC) tworzą: 12 fabryk w Japonii oraz 53 zakłady zlokalizowane w 27 krajach świata. Wartość wałbrzyskiej inwestycji wynosi ok. 540 milionów euro.
 

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. zatrudnia 1700 pracowników.

 


3.     ATTIS BROKER Sp. z o.o.
Firma Attis Broker Sp. z o.o. jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym funkcjonującym na rynku pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego. Oferta Attis Broker to kompleksowa obsługa brokerska. Jej podstawowy zakres obejmuje: audyt ubezpieczeniowy, przygotowanie indywidualnego programu ubezpieczenia w oparciu o specyfikę działalności i potrzeby klienta, zawarcie stosownych umów i ich bieżącą obsługę, szkolenia, doradztwo prawno-ubezpieczeniowe oraz nadzór nad procesem likwidacji szkód. Firma specjalizuje się m.in. w ubezpieczeniach przemysłowych i gospodarczych. Odznacza się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem działania, co w połączeniu z nowoczesnym systemem zarządzania oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi tworzy spójny i kompleksowy system obsługi klienta.