English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

III Konferencja Pangea Polska "Transfery sukcesu 2012 - Gen Y"

15-05-2012

W dniach 13−16 maja br. w Katowicach odbywa się III Konferencja Pangea Polska „Transfery sukcesu 2012 – Gen Y”. Pracodawcy RP są partnerem spotkania.


– Chcemy, by młodzi, przedsiębiorczy ludzie mający polskie korzenie – a mieszkający na całym świecie – korzystali z polskiego rozwoju gospodarczego i włączyli się w budowę nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy i innowacyjności. Chcemy, by firmy w kraju korzystały z dorobku intelektualnego i ekonomicznego Polaków pracujących za granicą –
powiedział, otwierając konferencję, Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski.


Pracodawcy RP − wspierając działania w zakresie promowania pożądanych z punktu widzenia wolności ekonomicznej postaw, takich jak: przedsiębiorczość, innowacyjność, szacunek dla pracy, przebojowość, ekonomiczna kreatywność i brak kompleksów wobec swoich rówieśników za granicą − szczególnie cenią sobie działalność takich organizacji jak Pangea Polska. – Jesteście tym środowiskiem, któremu moje pokolenie – z pełnym zaufaniem – pragnęłoby oddać stery światowej gospodarki – mówił Andrzej Malinowski do młodych uczestników spotkania.


Konferencja organizowana przez Pangea Polska to już trzecia edycja cyklicznych spotkań młodych polskich i polonijnych środowisk biznesowych z całego świata. Tegoroczna edycja poświęcona jest procesowi kształtowania się współczesnej gospodarki w oparciu o nowe pokolenie profesjonalistów − Generację Y. Tematy poruszane podczas kilkudniowej konferencji to m.in. zarządzanie, innowacyjność, przedsiębiorczość, media społecznościowe, networking, cyfryzacja, a także fenomen generacji Y. W programie III Kongresu Pangea Polska znalazły się wykłady, panele dyskusyjne oraz imprezy okolicznościowe.

 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Pangea Polska.