English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Uroda i relaks w rodzinnym gronie

12-06-2012

„Kobiety sukcesu – znane Matki i ich Dzieci” były bohaterami czerwcowego spotkania z cyklu Perfect Day, zorganizowanego przez Royal Prestige Club we współpracy z Agustinem Egurrolą oraz Pracodawcami RP.

 

Impreza, która odbyła się w Egurrola Dance Studio, zgromadziła wiele wspaniałych kobiet oraz ich dzieci. Był to czas wspólnego świętowania Dnia Matki i Dnia Dziecka. Zgodnie z tradycją, spotkanie obfitowało w wiele atrakcji, takie jak: zabiegi pielęgnacyjne, nauka tańca oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci.

 

Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w indywidualnych i grupowych lekcjach tańca z tancerzami EDS, a panie zapoznały się z możliwościami zmiany wizerunku, przedstawionymi przez Yonelle Zwolińska Beauty Institute. W „Strefie medycyny estetycznej” prezentowano innowacyjne metody odmładzania skóry (Foto-Hialift, Venus Freeze), w „Strefie pielęgnacji ciała” zaś panie mogły poddać się zabiegom tzw. mezo-odmładzania oraz masażowi punktów młodości (masaż tsuboki).

 

Podczas tegorocznego Perfect Day przeprowadzono także szereg konsultacji, m.in. z zakresu pielęgnacji dłoni, modelowania ciała oraz regeneracji kręgosłupa (masaż na krzesłach). Do „Strefy dla rodziców” zapraszała Yonelle Masterclass Academy na warsztaty Face Therapy Mother&Baby. Z kolei na najmłodszych uczestników Perfect Day czekał „Świat zabaw z »Remi«”.

 

Wyrazem uznania dla wspaniałych mam i ich dzieci były prezenty ufundowane przez firmy: Visconti, Remi, Galerię Bali & Buddha Club oraz Yonelle Zwolińska Beauty Institute. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Alicja Węgorzewska-Whiskerd z córką Amelią, Katarzyna Paskuda z synem Olivierem, Agnieszka Gewert z synem Aleksem, Odetta Moro-Figurska z córką Sonią, Nina Tyrka z córką Carmen, Magdalena Soszyńska z synem Julianem oraz Anna Głogowska z córką Julią.

 

Bardzo miłym, słodkim akcentem na zakończenie pełnego wrażeń dnia był tort ufundowany przez patrona honorowego imprezy – Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.