English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Rozwiń CSR w swojej firmie!

17-07-2012

Pracodawcy RP w ramach projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu” realizują szkolenia z zakresu CSR. Szkolenia są certyfikowane i bezpłatne. Odbywają się za pomocą specjalnie zaprojektowanej platformy e-learningowej, dzięki czemu każdy pracownik może je odbyć bez wychodzenia z biura. To unikalna okazja do podniesienia wiedzy pracowników oraz zbudowania solidnego fundamentu do dalszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Każda firma może zgłosić do szkolenia dowolną liczbę pracowników.


Na rynku szkoleń co pewien czas pojawiają się oferty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Szkolenie organizowane przez Pracodawców RP wyróżnia branżowość – każda z firm, która zdecyduje się na przeszkolenie swoich pracowników, ma do wyboru sześć branż. Dzięki temu proces edukacyjny oraz prezentowane dobre praktyki poruszają problematykę konkretnej gałęzi biznesu. W szkoleniu uczestniczyć mogą zarówno osoby, które miały wcześniej kontakt z CSR, jak i pracownicy nieposiadający wiedzy z tego zakresu. Szkolenie trwa maksymalnie 2 godziny. Po pozytywnym zaliczeniu testu każdy pracownik ma możliwość wygenerowania certyfikatu uczestnictwa.


Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in.:

  • Jak polskie i zagraniczne firmy realizują politykę CSR?
  • Jakie narzędzia pomagają we wdrażaniu zasad społecznej odpowiedzialności biznesu?
  • Które standardy i certyfikaty korzystnie wpływają na realizację polityki CSR firmy?
  • Jakie korzyści dla firmy i pracowników niesie odpowiedzialne prowadzenie biznesu?
  • Co odróżnia PR od CSR?
     

Szkolenie skierowane jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić odpowiednie dokumenty. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 22 518 87 19 lub pod adresem e-mailowym: