English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Oferty inwestycyjne

DRUKUJ

Oferty przetargowe w Indiach i na Sri Lance

2017-04-07
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami udziału w przetargach w Indiach i na Sri Lance, przygotowanymi przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w New Delhi.
czytaj więcej

Oferta dla firmy budowlanej w Singapurze

2017-04-05
Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Biuro w Singapurze poszukuje polskiej firmy budowlanej specjalizującej się w budownictwie modularnym z prefabrykatów betonowych (ang. Prefabricated Prefinished Volumetric Construction – PPVC), zainteresowanej podjęciem współpracy z dużą grupą budowlaną w Singapurze – Hong Leong Asia.
czytaj więcej

Oferty przetargów w Indiach

2017-03-28
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami przetargowymi w Indiach. Firmy zainteresowane udziałem w przetargach proszone są o bezpośredni kontakt z Ambasadą RP w Nowym Dehli.
czytaj więcej

Możliwości inwestycyjne w specjalnych strefach ekonomicznych w Azerbejdżanie

2017-03-14
Uprzejmie informujemy, że do Ministerstwa Rozwoju wpłynęła korespondencja z Ministerstwa Gospodarki Republiki Azerbejdżanu zawierająca informację o możliwościach inwestowania w funkcjonujących w Azerbejdżanie specjalnych strefach ekonomicznych oraz w tzw. parkach inwestycyjnych.
czytaj więcej

Przetarg dotyczącym koncesji na zagospodarowanie i eksploatację wielofunkcyjnego portu rzecznego w Posadas, Argentyna

2017-03-03
Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem przetargowym dotyczącym koncesji na zagospodarowanie i eksploatację wielofunkcyjnego portu rzecznego w Posadas w Argentynie.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7