English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Oferty inwestycyjne

DRUKUJ

Przetarg na opracowanie wytycznych projektowych dla trasy szybkiej kolei Rail Baltica

2017-01-11
Ogłoszony został przetarg na opracowanie wytycznych projektowych dla trasy szybkiej kolei Rail Baltica. Wszystkie informacje dotyczące przetargu znajdą państwo w załączniku (w języku angielskim).
czytaj więcej

Przetarg na zakup nowych pasażerskich wagonów dla Państwowej Spółki Kolejowej S.A. (Železničná spoločnosť a.s.)

2017-01-10
Uprzejmie informujemy, że Państwowa Spółka Kolejowa S.A. (Železničná spoločnosť a.s.) - Słowacja, ogłosiła przetarg dotyczący zakupu nowych pasażerskich wagonów.
czytaj więcej

Przetarg na baseny w Żylinie (Słowacja)

2017-01-10
Uprzejmie informujemy, że spółka z o.o. Miejski Kryty Basen (Mestská krytá plaváreň s.r.o.), której właścicielem jest miasto Żylina (Słowacja), ogłosiła przetargdotyczący demontażu i dostaw oraz instalacji technologii (ogrzewanie, filtracja, system zarządzania i informacji) i serwisu gwarancyjnego łącznie 4 basenów (1 wewnętrzny oraz 3 zewnętrzne, w tym jeden z toboganem) na terenie pływalni w Żylinie.
czytaj więcej

Oferty inwestycyjne w Indiach i Sri Lance

2017-01-02
Ambasada RP w Nowym Delhi prezentuje oferty dotyczące: części do lokomotyw i technicznych urządzeń kolejowych, części i akcesoriów dla rafinerii i platform paliwowych, części do wagonów metra, urządzeń i akcesoriów elektrycznych, części metalowych oraz izolacji i zabezpieczenia elementów platform paliwowych.
czytaj więcej

Kanadyjskie i amerykańskie firmy poszukują polskich dostawców

2016-12-30
Kanadyjskie i amerykańskie firmy poszukują polskich partnerów w branży budowlanej i energetycznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert.
czytaj więcej
1  2  3  4  5