English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Spotkanie Prezydenta Andrzeja Malinowskiego z ambasadorami krajów Euroregionu Karpackiego

2016-09-27
W poniedziałek 26 września br. Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski przyjął w siedzibie organizacji szefów misji dyplomatycznych z Ukrainy i Słowacji oraz reprezentantów ambasadorów Węgier oraz Rumunii – czterech krajów, które wraz z Polską składają się na Euroregion Karpacki.
czytaj więcej

Moldova Business Week 2016, 4–7 października 2016 r., Kiszyniów, Mołdawia

2016-09-23
W dniach 4–7 października br. w Kiszyniowie, w Mołdawii, odbędzie się seria wydarzeń gospodarczych pod nazwą „Moldova Business Week 2016”. Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorców z Mołdawii i innych krajów do dyskusji nad osiągnięciami, planami i trendami obecnymi w obszarze inwestycji w Mołdawii.
czytaj więcej

Pracodawcy RP uczestniczyli w Walnym Zgromadzeniu Członków IOE z Europy i Azji Centralnej w Kopenhadze

2016-09-20
W dniach 15-16 września br. w Kopenhadze odbyło się Walne Zgromadzenie Międzynarodowej Organizacji Pracodawców (IOE) z Europy i Azji Centralnej. Pracodawców RP reprezentował Wiceprezydent Janusz Pietkiewicz.
czytaj więcej

Czym jest gospodarka obiegu zamkniętego? – Pracodawcy RP na konferencji EKES w Koszycach

2016-09-13
Oszczędne korzystanie z zasobów, projektowanie produktów, aby były przyjazne środowisku i przetwarzanie odpadów – to zasady gospodarki obiegu zamkniętego (circular economy). O jej fundamentalnym znaczeniu dla zrównoważonego rozwoju debatowali uczestnicy konferencji zorganizowanej w słowackich Koszycach przez Grupę Pracodawców Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.
czytaj więcej

Misja gospodarcza do Korei Południowej, 17–20 października br. Inauguracja bezpośredniego połączenia lotniczego Warszawa–Seul

2016-09-12
Mamy przyjemność poinformować, że 17 października 2016 r. odbędzie się pierwszy bezpośredni lot na trasie Warszawa – Seul, którego operatorem są Polskie Linie Lotnicze LOT. Wydarzeniu towarzyszyć będzie oficjalna delegacja rządowa oraz misja gospodarcza polskich przedsiębiorców.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     36
Najnowsze     Starsze niż : 5 lat : 2 lata : rok : pół roku