English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Polsko – Rumuńskie Forum Gospodarcze

14-02-2011

Pracodawcy RP informują, że w dniu 17 marca br. w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się Polsko – Rumuńskie Forum Gospodarcze z udziałem Ministra Gospodarki Rumunii Pana Ion Aritona oraz Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Pana Waldemara Pawlaka, w którym uczestniczyć będą firmy rumuńskie zainteresowane nawiązaniem współpracy z partnerami polskimi. Rumuńscy przedsiębiorcy reprezentować będą sektory: obronny i lotniczy, górniczy, energetyczny, IT, budowlany oraz kolejowy.

 

Zainteresowanych przedsiębiorców uprzejmie zapraszamy do udziału w Forum, które odbędzie się w salach A i B na parterze budynku Ministerstwa Gospodarki ul. Plac Krzyży 3/5 w godzinach 9:30 – 14:30. Forum obejmować będzie część konferencyjną, a następnie bezpośrednie rozmowy kontaktowe polskich i rumuńskich uczestników, poprzedzone lunchem. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

 

Departament Spraw Europejskich Ministerstwa Gospodarki zwraca się z uprzejmą prośba o potwierdzenie zainteresowania udziałem w Forum do dnia 18 lutego br. W sprawach organizacyjnych i potwierdzenia udziału prosimy o kontakt z koordynatorem, Panią Anną Kuczyńską, tel. 22 693 54 52, email: .