English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

III konferencja Quo Vadis, 13 -15 maja 2010 Toronto

21-03-2011

W dniach 13 - 15 maja br. w kanadyjskim Toronto odbędzie się konferencja Quo Vadis III, trzecie doroczne Północno-Amerykańskie spotkanie studentów i młodych przedsiębiorców polskiego pochodzenia. Wydarzenie to organizowane jest przez "Young Polish Canadian Professionals Association" (YPCPA), "The Polish Students' Initiative of Canada" (PISK) oraz "Polish Students' Association" (PSA) przy Toronto University.

 

W konferencjach Quo Vadis uczestniczą przedstawiciele polskiej młodzieży z wyższym wykształceniem i zachodnimi doświadczeniami zawodowymi z całego świata. Uczestnicy konferencji posiadają doświadczenie z zakresu inżynierii, prawa, medycyny, biznesu i finansów. Uczestników jednoczy chęć poprawy statusu Polski w zakresie uczestnictwa i pozycji w globalnej ekonomii.


Członkowie organizacji uczestniczących w dorocznych konferencjach Quo Vadis są zainteresowani odkrywaniem nowych możliwości i kontaktów z Polską. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorami. Więcej informacji znaleźć można pod adresem: http://www.quovadisconference.com/