English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Podpisanie porozumień o bilateralnej współpracy

29-07-2011

Realizując program Partnerstwa Wschodniego Pracodawcy RP podpisali, ze swoimi partnerami z Armenii i Gruzji, porozumienia bilateralne o współpracy. Uroczyste podpisanie dokumentów odbyło się w ramach Forum Biznesu w czasie wizyty Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego na Kaukazie Płd. w dniach 24 – 29 lipca 2011 r.
 

Porozumienie pomiędzy Pracodawcami RP a Związkiem Pracodawców Gruzji w dniu 27 lipca br. w Tbilisi podpisali: Janusz Pietkiewicz, Wiceprezydent Pracodawców RP i Elguja Meladze, Prezydent Związku Pracodawców Gruzji. Porozumienie między Pracodawcami RP a Związkiem Przemysłowców i Przedsiębiorców (Pracodawców) Armenii zostało podpisane w dn.28 lipca br. w Erywaniu przez: Janusza Pietkiewicza, Wiceprezydenta Pracodawców RP i Arsena Kazariana, Prezydenta Związku Przemysłowców i Przedsiębiorców (Pracodawców) Armenii.
 

Sygnatariusz Porozumień z polskiej strony, Janusz Pietkiewicz był członkiem delegacji towarzyszącej Prezydentowi RP B. Komorowskiemu podczas Jego wizyty na Kaukaz Płd.

J. Pietkiewicz i E. Meladze...
J.Pietkiewicz 27.07.2011...