English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Forum Jednolitego Rynku (SIMFO)

30-09-2011

W dniach 2-4 października 2011 r. w Krakowie odbędzie się Forum Jednolitego Rynku. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

 

Głównym celem Forum będzie budowa politycznego poparcia dla niezbędnych reform rynku wewnętrznego, a także zwiększenie wiedzy przedsiębiorców i obywateli o przysługujących im prawach i możliwościach. Trzydniowy program obejmuje prezentacje i dyskusje na temat problematyki kwalifikacji zawodowych, alternatywnych sposobów rozwiązywania sporów, Pojedynczych Punktów Kontaktowych, handlu elektronicznego, podstawowych praw społecznych pracowników delegowanych, zamówień publicznych oraz współpracy administracji z obywatelami i przedsiębiorcami.

 

W Forum swój udział zapowiedziało ponad tysiąc gości, w tym przedstawiciele wszystkich krajów członkowskich i instytucji Unii Europejskiej. Obecność wielu przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pracodawców, związków zawodowych i organizacji konsumenckich będzie okazją do wielu spotkań i dyskusji.

 

Udział w SIMFO jest bezpłatny!

 

Więcej informacji