English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie do udziału w misji gospodarczej do Indonezji

04-10-2012

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15–20 października 2012 r. Ambasada Indonezji organizuje misję gospodarczą, której celem jest zidentyfikowanie potencjalnych obszarów współpracy, które mogą być rozwijane pomiędzy Polską a Indonezją, oraz stworzenie możliwości do spotkania polskiego biznesu ze środowiskiem rządowym i przedstawicielami biznesu indonezyjskiego.
 

Organizator zaprasza do udziału w misji przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem kontaktów biznesowych z partnerami z Indonezji, przy czym zaproszenie skierowane jest w szczególności do przedsiębiorstw operujących w obszarze produkcji energii z biomasy, wyrobów z kauczuku oraz gospodarki odpadami.
Program misji przewiduje spotkanie w Dżakarcie z przedstawicielami Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców Indonezyjskich oraz udział w Międzynarodowych Targach Jakarta Trade Expo. Uczestnicy misji udadzą się ponadto na Sumatrę Południową, gdzie spotkają się z zarządem prowincji, społecznością biznesową, a także odwiedzą plantacje palmy oleistej i kauczuku.
 

Program wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdą Państwo w załącznikach do wiadomości.
 

Szczegółowych informacji na temat organizowanej misji udzielają pracownicy wydziału ekonomicznego Ambasady Indonezji w Warszawie:

Pan Aditya Kardin pod adresem: oraz Pani Monika Barzyc pod adresem: .
 

Pliki do pobrania

Program misji.