English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie do udziału w targach branży ICT w Wietnamie

23-10-2012

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15–17 listopada br. odbędą się w Ho Chi Minh w Wietnamie targi pod nazwą VIETNAM ICT BRAND VIBRAND 2012. Wydarzenie to jest częścią kompleksowego programu, który został opracowany przez Ministerstwo Informacji i Komunikacji w Wietnamie w celu promocji i rozwoju wietnamskiego sektora teleinformatycznego.

 

Sektor ICT stanowi podstawę rozwoju gospodarki wietnamskiej i od wielu lat nieprzerwanie się rozwija. Jego dobre wyniki nie zostałyby osiągnięte bez udziału podmiotów zagranicznych. Stąd potrzeba i pomysł wzmocnienia istniejących ram współpracy oraz przedstawienia oferty nowym potencjalnym partnerom zagranicznym z sektora telekomunikacji i informatyki.

 

Organizator zaprasza do udziału w targach przedsiębiorstwa zainteresowane zrozumieniem specyfiki wietnamskiego rynku ICT, zapoznaniem się z ofertą przedsiębiorstw lokalnych, a także nawiązaniem kontaktów biznesowych i podjęciem współpracy z partnerami z Wietnamu.

 

Program wydarzenia obejmuje konferencję nt. rozwoju krajowych marek w ramach wietnamskiego sektora ICT, dwa warsztaty promujące wietnamskie produkty danego sektora, sesje matchmakingowe oraz wystawę. Wydarzeniu patronują: Ministerstwo Informacji i Komunikacji, Ministerstwo Przemysłu i Handlu, Narodowa Unia Młodych oraz wiele innych wietnamskich agencji rządowych.

 

Udział w konferencji i wystawie jest bezpłatny. Niemniej uczestnicy zainteresowani zaprezentowaniem swojej oferty są zobowiązani pokryć koszty wynajmu stoiska (cena stoiska o powierzchni 3x3 m wynosi 1000 dol.), jak również te związane z zakwaterowaniem oraz transportem.

 

Program wydarzenia znajdą Państwo w załączniku do wiadomości.

 

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela przedstawiciel Ministerstwa Informacji i Komunikacji w Wietnamie Pan Yen Pham pod adresem: .
 

Pliki do pobrania

Plan wydarzenia.