English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie do udziału w programach promocji na rynkach perspektywicznych

04-02-2013

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Gospodarki rozpoczęło realizację programów promocji o charakterze ogólnym na rynkach perspektywicznych, tj. w Kanadzie, Brazylii, Kazachstanie, Algierii oraz Turcji.

 

Programy promocji to zaplanowany zespół działań, mających na celu promocję towarów i usług polskich przedsiębiorców-eksporterów oraz wybranych sektorów polskiej gospodarki na rynkach perspektywicznych. Programy składają się z dwóch części: A i B. W części A (Komponent A) określone są wydarzenia targowe oraz misje gospodarcze zaplanowane do realizacji na terenie danego kraju. Część B (Komponent B) zaś opisuje działania wspomagające promocję polskich eksporterów na rynku perspektywicznym.

 

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w działaniu promującym w ramach Komponentu A, mogą ubiegać się o dofinansowanie kosztów związanych z uczestnictwem w  targach bądź w misji gospodarczej w wysokości do 75% kosztów kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

 

Wykaz programów promocji wraz z wyszczególnieniem targów, wystaw oraz misji gospodarczych znajduje się pod adresem:

 

http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+651/Programy+promocji+o+charakterze+ogolnym

 

Szczegóły dotyczące targów, misji gospodarczych oraz wspomagających działań promocyjnych znajdują się pod poniższymi przekierowaniami:

 

 

Pod powyższymi adresami dostępne są także dane kontaktowe do realizatorów programów promocji, od których uzyskać można informacje dotyczące szczegółów przedsięwzięć.

 

Informacji o sposobie uzyskania dofinansowania na udział w programach promocji udziela Departament Wdrażania Programów Operacyjnych w Ministerstwie Gospodarki, pod nr tel.: (22) 693 58 44.