English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie do udziału w targach ChanceExpo w Rzymie

05-02-2013

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10–13 maja br. w Rzymie odbędą się targi ChanceExpo – Forum Agenti. Targi te skierowane są do przedstawicieli handlowych oraz firm, a ich celem jest stworzenie stronom możliwości nawiązania kontaktów biznesowych.

 

Idea współdziałania przedsiębiorców z przedstawicielami handlowymi wynika ze specyfiki rynku włoskiego, na którym agenci handlowi stanowią ważne ogniwo współpracy. Targi stanowią zatem okazję dla polskich firm do poznania i zrozumienia swoistości włoskiego rynku. Są ponadto szansą na zaprezentowanie swojej marki oraz pozyskanie partnerów handlowych.

 

Organizatorem targów jest stowarzyszenie zrzeszające ok. 390 tys. włoskich agentów handlowych – Forum Agenti, z którym, na rzecz promocji polskich przedsiębiorców podczas planowanych targów, współpracuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie.

 

Firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu będą mogły wybrać jedną z trzech form uczestnictwa, zróżnicowanych pod względem cenowym:

  • punkt na ogólnym obszarze zarezerwowanym do kontaktów B2B;
  • standardowe stoisko na targach;
  • obszar międzynarodowy, miejsce na stoisku polskim.

 

Mapa organizacyjna targów oraz dokładne informacje o warunkach uczestnictwa znajdują się w załączeniu. Opłata za stoisko obejmuje również publikację ogłoszenia danej firmy na portalach agentów handlowych i w newsletterach przez 60 dni (45 dni przed targami i 15 po ich zakończeniu).

 

Szczegółowych informacji o niniejszym wydarzeniu udziela Pani Aleksandra Sobczyk, Ekspert ds. internacjonalizacji Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie ().