English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Europejski Kongres Liderów Biznesu, Helsinki, 4-6 Lipca 2013 r.

08-02-2013

 

W dniach 4-6 lipca 2013 r. w Helsinkach odbędzie się Europejski Kongres Liderów Biznesu (European Business Leaders’ Convention, EBLC) – forum dyskusyjne poświęcone przyszłym wyzwaniom  i szansom stojącym przed Europą.

 

Impreza jest organizowana w Finlandii co dwa lata. Tegoroczny Kongres odbędzie się pod hasłem „Wyznaczanie nowych standardów w Europie: co to oznacza w bankowości, biznesie i polityce” (Europe’s New Normal: What Does It Mean in Banking, Business and Politics).

 

Najważniejszym celem Forum jest rozszerzenie naszej wiedzy na temat kluczowych zagadnień dotyczących europejskich przedsiębiorstw i przyszłości Europy jako całości. Aby zrealizować ten cel, EBLC organizuje co roku wydarzenia i konferencje, podczas których poruszana jest szeroka gama zagadnień: począwszy od przyszłości euro po wyzwania ekonomiczne stawiane przez Indie i Chiny.

 

Udział w imprezach Northern Light jest możliwy tylko za zaproszeniem, a lista gości ogranicza się do liderów biznesu, polityków najwyższego szczebla i wiodących ekspertów.

 

Sekretarzem Generalnym EBLC jest dr Risto Penttilä, CEO Centralnej Izby Handlowej Finlandii , +358 50 366 2395, który udziela dodatkowych informacji oraz przyjmuje ewentualne zgłoszenia do udziału w Forum. Strona internetowa Forum znajduje się pod adresem: http://www.eblc.org/.