English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Seminaria biznesowe w Chinach, organizowane w 2013 roku przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju

12-03-2013

Jednym z istotnych kierunków działalności promocyjnej WPHI Szanghaj jest organizacja seminariów branżowych w licznych chińskich aglomeracjach (w Szanghaju oraz prowincjach: Zhejiang, Jiangsu, Anhui i Fujian).

 

W dniu 10 kwietnia 2013 roku odbędzie się w Xuzhou seminarium gospodarcze, poświęcone prezentacji możliwych kierunków przyszłej współpracy polsko-chińskiej. W krajobrazie gospodarczym miasta dominuje przemysł maszynowy, wydobywczy, przemysł materiałów budowlanych, odzieżowy, włókienniczy i chemiczny. Gospodarze zainteresowani są szczególnie prezentacją polskiej oferty skierowanej do chińskich inwestorów. Sporo miejsca w programie zajmie także promocja turystyki, jak i wybranych branż z polskiej listy specjalności eksportowych, takich jak: przemysł maszynowy, chemiczny, ochrona środowiska, artykuły spożywcze, kosmetyki, biżuteria, wyroby z drewna, produkty farmaceutyczne, materiały budowlane.

 

W załączeniu znajduje się pełna informacja, przygotowana przez WPHI Szanghaj. Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej Wydziału, pod adresem: www.shanghai.trade.gov.pl.