English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Salon małych i średnich firm Greater Region Business Days w Luksemburgu, 12–13 czerwca 2013 roku

19-04-2013

W dniach 12 i 13 czerwca 2013 roku w mieście Luksemburg odbędzie się druga edycja salonu poświęconego małym i średnim przedsiębiorstwom oraz innowacyjnym spółkom z Wielkiego Regionu: Greater Region Business Days. To ważne wydarzenie biznesowe przygotowywane jest przez Izbę Handlową Wielkiego Księstwa Luksemburg.

 

Wielki Region obejmuje: terytorium Wielkiego Księstwa Luksemburg, belgijskie prowincje Luksemburg i Liège, francuski region Loary oraz niemieckie regiony Saary i dużej części Nadrenii-Palatynatu.

 

Celem GR Business Days jest stymulowanie konkurencyjności i wzrostu MŚP oraz rozwój współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej.

 

Pierwsza edycja salonu odniosła sukces przekraczający oczekiwania organizatorów. GR Business Days odwiedziło 1650 osób i 158 przedsiębiorstw z 14 krajów. Spotkania biznesowe okazały się owocne dzięki platformie b2fair, stworzonej przez Izbę Handlową. Format 30-minutowych, starannie przygotowanych rozmów umożliwił analizę projektów i nawiązywanie długoterminowej współpracy. Liczne delegacje zagraniczne oceniły to wydarzenie jako wzorcowe spotkanie dla MŚP Wielkiego Regionu.

 

W ramach przyszłego GR Business Days przedstawiciele dziesięciu branż będą prezentować się na stanowiskach ekspozycyjnych oraz brać udział w interaktywnych konferencjach i spotkaniach w formie okrągłych stołów, a także w warsztatach i międzynarodowej konwencji biznesowej b2fair. Powstaną „miasteczko start-upów”, rozmaite platformy telewizyjne, loża ambasadorów, odbywać się będą przyjęcia networkingowe oraz inne ciekawe inicjatywy.

 

Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt z Ambasadą Luksemburga w Warszawie bądź z Izbą Handlową Luksemburga: .