English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Globalny Szczyt Gospodarczy, pt.: Klastry we wspólnym świecie: perspektywy wielu krajów.

24-05-2013

All India Association of Industries (AIAI) oraz World Trade Centre w Bombaju wspólnie organizują trzeci Globalny Szczyt Gospodarczy, pt.: Klastry we wspólnym świecie: perspektywy wielu krajów. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 23–25 września 2013 r. w Bombaju.

 

Przemysłowe klastry mają ogromne znaczenie, ponieważ działają jako bezpośrednie katalizatory wzrostu gospodarczego, poprzez promowanie przedsiębiorczości i innowacyjności, kreowanie nowych miejsc pracy oraz ułatwianie wymiany handlowej i inwestycji. Jednym z głównych celów Szczytu jest rozpoznanie, z jakimi przeciwnościami spotyka się w obecnym świecie rozwój klastrów.

 

W Indiach działa ponad 5000 różnego rodzaju klastrów z sektorów: samochodowego, tekstylnego, inżynieryjnego, wyrobów skórzanych itp. Szczyt będzie doskonałą okazją dla firm poszukujących kontaktu z klastrami z Indii i całego świata do odbycia interesujących spotkań.

 

AIAI i WTC Bombaj zachęcają do odwiedzenia Globalnego Szczytu Gospodarczego w dniach 23–25 września 2013 r. W załączeniu znajduje się broszura informacyjna.