English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Program Promocji Ogólnej w Brazylii

16-07-2013

Ministerstwo Gospodarki rozpoczęło w kwietniu br. kampanię promującą polską gospodarkę w kraju i za granicą. W ramach programu wytypowano pięć perspektywicznych rynków zagranicznych: Algierię, Brazylię, Kanadę, Kazachstan i Turcję. Dla każdego z tych krajów wybrane zostały wydarzenia promocyjne (targi, konferencje), w których mogą uczestniczyć polscy przedsiębiorcy. Firmy mogą ubiegać się o zwrot nawet 75% kosztów poniesionych na promocję na zagranicznych rynkach.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.mg.gov.pl/node/17972.

 

W ramach Programu Promocji Ogólnej w Brazylii zorganizowane zostaną 4 misje wyjazdowe dla polskich przedsiębiorców, w ramach których dofinansowaniem w wysokości 75% objęte zostaną m.in. następujące działania: transport lotniczy, noclegi, tłumaczenia, koszty organizacji transportu materiałów promocyjnych przedsiębiorców, spotkania matchmakingowe z potencjalnymi partnerami gospodarczymi, udział w targach branżowych, spotkania z przedstawicielami otoczenia biznesu i inne.

 

W roku 2013 odbędą się następujące misje wyjazdowe do Brazylii:

 

·         W terminie 22–25.07.2013 r.:

dla przedsiębiorstw z branży maszynowej, w tym producentów maszyn i urządzeń górniczych, branży elektromaszynowej, aparatury radiowo-telewizyjnej. Misja powiązana będzie m.in. z targami MEC SHOW, odbywającymi się w Serra-Espírito Santo w dniach 23–26 lipca 2013 r.

 

·         W terminie 12–15.08.2013 r.:

dla przedsiębiorców reprezentujących przemysł stoczniowy oraz offshore. Misja powiązana zostanie m.in. z targami NAVALSHORE, odbywającymi się w dniach 13–15.08.2013 r. w Rio de Janeiro.

 

·         W terminie 6–9.09.2013:

dla firm z branży kosmetycznej, urody, mody (produktów luksusowych). Misja zostanie powiązana m.in. z targami BEAUTY FAIR, odbywającymi się w dniach 7–10.09.2013 r. w São Paulo.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora odpowiedzialnego za promocję polskich firm w Brazylii: http://brazylia.vmg.pl/oferta.html.