English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie do udziału w TRADE WITH THE EU 2013 w Tajpej na Tajwanie

17-07-2013

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2–3 października 2013 r. w Tajpej na Tajwanie odbędzie się impreza gospodarcza TRADE WITH THE EU 2013, której organizatorem jest Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA).

 

Wydarzenie służyć będzie jako platforma do nawiązania kontaktów handlowych pomiędzy tajwańskimi dostawcami (z branż: elektronicznej, komponentów IT, produktów tekstylnych, elektroniki samochodowej, części samochodowych, motocykli, rowerów, maszyn oraz form wtryskowych i urządzeń przemysłowych) a zainteresowanymi firmami z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej. Lokalizacja imprezy nie jest przypadkowa – Tajwan bowiem przez ostatnie lata poczynił wiele wysiłków w kierunku rozwinięcia swojej gospodarki. Dzięki temu stał się jednym z wiodących dostawców produktów o zaawansowanej technologii na rynku światowym.

 

W imprezie udział wezmą przedstawiciele agencji rządowych, reprezentanci przemysłu i sektora biznesu z UE oraz Tajwanu, a głównym punktem programu będą sesje spotkań handlowych.

 

Dla zainteresowanych firm organizatorzy przygotowali propozycję refundacji przelotu oraz pobytu na Tajwanie. Szczegółowy program zachęt wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się w załączeniu.

 

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w przedsięwzięciu należy do 15 sierpnia br. przesłać wypełniony formularz, wraz z raportem poświadczającym wymagane do refundacji wyniki finansowe, do placówki: Economic Division, Taipei Economic and Cultural Office, ul. Emilii Plater 53, p. 30, 00-113 Warszawa, fax: 022-540-70-28.

 

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela przedstawiciel Biura – p. Natalia Sajko-Kubes, tel.: 022-213-00-72, e-mail: .


 

Pliki do pobrania

Formularz aplikacyjny

Zaproszenie

Program zachęt