English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Offshore Technology Conference Asia w dniach 25–28 marca 2014 r. w Kuala Lumpur

03-10-2013

Agencja MATRADE ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców z branży energetycznej do udziału w pierwszej Azjatyckiej Konferencji Technologii Offshore (Offshore Technology Conference Asia – OTC), która odbędzie się w dniach 25–28 marca 2014 r. w Kuala Lumpur.

 

W miarę jak gospodarki Azji rozrastają się i rozwijają, bezpieczeństwo energetyczne nabiera dla nich szczególnego znaczenia. Kraje azjatyckie zwiększają wydatki na poszukiwania i wydobycie ropy oraz gazu, aby zaspokoić potrzeby swoich rynków. OTC da profesjonalistom z branży szansę na przedyskutowanie sposobów wykorzystania dostępnych możliwości i technologii, w celu umocnienia pozycji Azji jako ważnego gracza na globalnym rynku energii.

 

Sektor energetyczny w regionie jest zdominowany przez produkcję offshore, a Azja pozostaje światowym liderem w instalacji stałych platform wydobywczych. Ponieważ większość aktywności wydobywczej w regionie ma miejsce w płytkich wodach, to rynek rurociągów i rozwiązań dla stałych platform jest stabilny. Jednak państwa i firmy dążą do wykorzystania dotychczas niezagospodarowanych zasobów i próbują działać w bardziej wymagających warunkach – jak np. głębokie wody w odległych rejonach. To dążenie, a także wzrost aktywności poszukiwawczej i wydobywczej będą w najbliższych latach napędzać rynek sprzętu do prac podmorskich, sprzętu pływającego na powierzchni, rurociągów i linii kontrolnych.

 

Producenci będą mogli podzielić sie dobrymi praktykami, utworzyć strategiczne partnerstwa oraz zdobyć wiedzę o najnowszym sprzęcie i technologiach w branży offshore.

 

Dostawcy dotrą do decydentów i podzielą się swoimi doświadczeniami – będą uczestniczyć w programie technicznym konferencji oraz zaprezentują swoją ofertę na wystawie.

 

OTC gromadzi wykwalifikowanych menadżerów, zajmujących się działalnością produkcyjną, wydobywczą i poszukiwawczą, a także inżynierów i konsultantów z następujących sektorów:

• krajowi i międzynarodowi operatorzy gazowi,

• przedstawiciele ministerstw i agencji rządowych,

• firmy wiertnicze,

• firmy budowlane, pośrednicy,

• konsultanci inżynierii,

• podwykonawcy rurociągów i instalacji,

• firmy usługowe i dostawcze,

• usługi wsparcia na morzu,

• producenci wyposażenia,

• stocznie i fabryki,

• ubezpieczyciele, instytucje finansowe, dostarczyciele usług pomocniczych,

• instytucje edukacyjne, laboratoria badawcze.

 

Gospodarzem przyszłorocznej edycji jest Petronas. Agencja MATRADE aktywnie angażuje się w przygotowania konferencji. Oferuje indywidualny program spotkań z malezyjskimi dostawcami dla zainteresowanych firm z całego świata, w tym z Polski.

 

MATRADE pokrywa koszty trzech noclegów w terminie 24–27 marca 2014 r., organizuje też spotkania i transfery na miejscu – w tym transport z lotniska i na lotnisko. Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego wraz z zaznaczeniem poszukiwanych produktów i usług.

 

Szczegółowych informacji udziela:

 

Agnieszka Szweda

Sekcja Handlowa Ambasady Malezji (MATRADE)

Tel.: +48 22 222 1772

Fax: +48 22 222 1764

E-mail:

www.matrade.gov.my

Pliki do pobrania

Informacje o OTC Azja

Formularz rejestracyjny

Lista zarejestrowanych wystawców