English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Tajwańska Misja Handlowa 2013 – spotkania B2B

15-10-2013

Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) – sponsorowana przez rząd najważniejsza na Tajwanie organizacja non-profit, promująca handel zagraniczny – we współpracy z Polską Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkania handlowe z grupą 38 tajwańskich przedsiębiorstw. Odbędą się one w Warszawie 29 października 2013 r. Firmy przyjeżdżają do Polski w celu pozyskania potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Tajwan jest krajem słynącym z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów. Spotkania w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej to niepowtarzalna okazja do podjęcia ewentualnej współpracy gospodarczej.

 

W czasie spotkań handlowych w Warszawie firmy zaprezentują szeroką gamę produktów, m.in.: narzędzia wszelkich rodzajów i zastosowań oraz akcesoria, pistolety lakiernicze, elementy złączne i metalowe, zawory, uszczelki i części gumowe, akcesoria ścierne, kompresory, łożyska, drobne samochodowe części metalowe, półprodukty ze stali nierdzewnej, maszyny dziewiarskie, pakujące-termokurczliwe, CNC i inne, części do maszyn, zasilacze, mierniki i czujniki, skanery kodów kreskowych, akcesoria elektroinstalacyjne, komputery, PDA, tablety, tablety i komputery przemysłowe, akcesoria komputerowe, akcesoria do tabletów i smartfonów, chipy IC, rozwiązania bezprzewodowe i sieciowe, tablice interaktywne, protektory ekranów, kwarcowe kryształy, oscylatory i rezonatory, sprzęt wystawowy, wyposażenie sklepów, meble, krzesła, podłogi i obrusy PCV i winylowe, kompozyty drewno-tworzywowe (WPC), akcesoria łazienkowe, kuchenne i AGD, sprzęt fitness, produkty zdrowotne i spożywcze, farmaceutyki, suplementy, biokosmetyki, ubiory pielęgniarskie i inne.

 

Możliwe formy rejestracji to:
• poprzez stronę internetową: http://mission.taiwantrade.com.tw/TradeMission/index.aspx?MissionID=TT1338;
• e-mailem – poprzez przesłanie formularza zamieszczonego poniżej na adres: lub ;
• poprzez kontakt z biurem – Taiwan Trade Center Warsaw, ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa; telefonicznie pod numerami: (22) 288 82 05 lub (22) 288 82 00 I (22) 288 82 01.
 

Więcej informacji na stronie internetowej warszawskiego oddziału Taiwan Trade Center: http://warsaw.taiwantrade.com.tw/.

 

Zaproszenie, formularz rejestracyjny oraz lista tajwańskich firm uczestniczących w rozmowach są dostępne poniżej.