English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

XIX Uzbekistańska Wystawa Międzynarodowa „Ochrona zdrowia – TIHE 2014", 9–11 kwietnia 2014 r.

20-03-2014

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie zaprasza na XIX Uzbekistańską Wystawę Międzynarodową Ochrona zdrowia – TIHE 2014, która odbędzie się 9–11 kwietnia 2014 r. w Taszkencie. Jest to największa impreza wystawiennicza poświęcona tej tematyce w Uzbekistanie i jedna z największych w Azji Centralnej.

 

W ramach tegorocznych targów prezentowane będą między innymi następujące bloki tematyczne:

 

  • TECHNIKA MEDYCZNA – urządzenia medyczne, narzędzia i urządzenia laboratoryjne, optyka, narzędzia chirurgiczne, urządzenia pierwszej pomocy, narzędzia i urządzenia stomatologiczne, meble i urządzenia do gabinetów przyjęć i szpitali, materiały jednorazowego użytku dla szpitali, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny;
  • FARMACJA – preparaty farmaceutyczne, preparaty ziołowe, spożywcze dodatki mineralne i witaminy, artykuły dietetyczne, preparaty homeopatyczne i dermatologiczne, zdrowie matki i dziecka, środki higieny osobistej, materiały jednorazowego użytku, w tym odzież i bielizna, kosmetyka lecznicza.

 

Szczegółowe informacje nt. wystawy dostępne są na stronie organizatorów: www.ite-uzbekistan.uz oraz na stronie: www.tihe.uz.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie planuje zorganizować na targach – podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych – własne stoisko informacyjno-promocyjne. W związku z powyższym zapraszamy polskie przedsiębiorstwa zainteresowane bezpłatną promocją swoich towarów lub usług do nadsyłania na nasz adres materiałów reklamowych (w języku rosyjskim lub angielskim), w wersji drukowanej lub na nośnikach elektronicznych. Byłyby one prezentowane na stoisku, a po zakończeniu targów – również podczas innych imprez promocyjnych organizowanych przez Wydział (czas dostarczenia przesyłki z Polski do Uzbekistanu pocztą lotniczą wynosi około 1 miesiąca). Istotne jest także to, żeby Wydział nie ponosił żadnych kosztów związanych z wysyłką.

 

Zapraszamy Państwa również do bezpośredniego udziału w targach na stoisku Wydziału, po uprzednim zgłoszeniu do WPHI (decyduje kolejność zgłoszeń). Przypominamy, że na stoisku mogą być prezentowane wyłącznie materiały reklamowe (broszury, katalogi).

 

Z okazji targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Taszkencie zamierza także wydać katalog polskich firm sektora medycznego i farmaceutycznego. Firmy, zainteresowane tą formą promocji prosimy o nadsyłanie do 24 marca br. drogą elektroniczną informacji w języku rosyjskim, według następującego formatu:

 

 

 

Nazwa firmy:

Название фирмы:

Logo firny:

Логотип фирмы:

Zakres działalności i oferta:

do 100 słów, Arial „8”

Pод деятельности и предложение:  

Adres:

Адрес:

Tel.:

Tел.:

Fax:

Факс: 

E-mail:

e-mail:

Strona internetowa:

Интернeт-сайт:

Osoba do kontaktów: 

Контактное лицо:

 

Zamieszczenie informacji w katalogu jest bezpłatne.

 

Kontakt:

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

Ambasady RP w Taszkencie

 

Republika Uzbekistanu,

100000 Taszkent,

ul. M. Gandi 1 tupik, 4

tel.: +998 71 237 53 82, 237 36 50

fax: +998 71 237 55 69

e-mail:

www.tashkent.trade.gov.pl