English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie na targi „Automechanika 2014", 9–12 grudnia, Szanghaj, Chiny

02-06-2014

W dniach 9–12 grudnia 2014 r. odbędą się w Szanghaju (w New International Expo Center) targi Automechanika Shanghai. Wydarzenie organizowane jest przez Messe Frankfurt. Zgodnie z danymi udostępnionymi przez organizatorów edycja z 2013 r. zajęła powierzchnię 210 tys. m2, na których swoje produkty i usługi prezentowało 4618 wystawców z 38 krajów. Targi odwiedziło niemal 82 tys. gości ze 141 krajów.

 

Na targach Automechanika wystawiają się firmy związane z przemysłem motoryzacyjnym, przede wszystkim z segmentów:

  • części i podzespoły,
  • materiały naprawcze i do konserwacji,
  • akcesoria, wyposażenie, tuning.

 

Przez cały czas trwania targów, na stoisku narodowym, do dyspozycji polskich wystawców będą chińscy pracownicy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Szanghaju. W ramach targów odbędą się także spotkania z przedstawicielami organizatorów – którzy podkreślają zainteresowanie zwiększeniem obecności polskich firm w Chinach – oraz sesja matchmakingowa z przedsiębiorcami chińskimi (10 grudnia).

 

Zachęcamy polskie firmy do rozważenia udziału w tegorocznej edycji Automechanika Shanghai. WPHI Szanghaj bezpłatnie udostępni polskim przedsiębiorcom powierzchnię wystawową (max. 18 m2) do zaprezentowania ofert i prowadzenia rozmów. WPHI Szanghaj zapewni także odpowiednią promocję stoiska na miejscu wśród chińskich firm z branży, jak też udzieli odpowiedniego wsparcia w prowadzeniu rozmów.

 

W załączeniu znajdują się dodatkowe informacje o tym wydarzeniu. Strona internetowa targów:

http://www.chinaexhibition.com/Official_Site/11-3205-Automechanika_Shanghai_2013.html.

 

W przypadku zainteresowania udziałem lub w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt na adres e-mailowy: .

Pliki do pobrania