English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

VI Środkowoazjatycka Wystawa Międzynarodowa „Machinery Central Asia 2014”

19-08-2014

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkiencie zaprasza na VI Środkowoazjatycką Wystawę Międzynarodową „Machinery Central Asia 2014”, która odbędzie się w dniach  21- 23 października br. w Taszkencie. Wystawa będzie poświęcona metalurgii, budowie maszyn i obrabiarek oraz automatyzacji produkcji.

 

Wydarzenie, które odbędzie się w ramach Central Asian Industrial Week, obejmować będzie szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie budowy maszyn, urządzeń górniczych i obrabiarek, walcowania, obróbki powierzchni, automatyzacji produkcji i procesów oraz diagnostyki technicznej w przemyśle.

          

Szczegółowe informacje nt. wystawy dostępne są u organizatora:

ITE Uzbekistan:

tel.: (+998 71) 113-01-80

fax: (+998 71) 237-22-72

e-mail: ,

www.ite-uzbekistan.uz

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie zorganizuje podczas wystawy własne stoisko informacyjno-promocyjne. Polskie przedsiębiorstwa zainteresowane bezpłatną promocją swoich towarów lub usług powinny nadesłać na adres WPHI materiały reklamowe (w języku rosyjskim lub angielskim) w wersji drukowanej lub na nośnikach elektronicznych, przesyłką  kurierską (najlepiej DHL) lub pocztową o wadze nie przekraczającej 20 kg. Będą one prezentowane podczas targów, a także przekazywane potencjalnym partnerom po ich zakończeniu. Firmy i przedsiębiorcy indywidualni, pragnący skorzystać z propozycji, powinni wziąć pod uwagę fakt, że dostarczenie przesyłki moze potrwać nawet miesiąc.

 

WPHI zaprasza także do bezpośredniego udziału w targach na stoisku Wydziału, po uprzednim zgłoszeniu (decyduje kolejność zgłoszeń). Na stoisku mogą być prezentowane wyłącznie materiały reklamowe (broszury, katalogi). Należy również pamiętać o konieczności uzyskania wizy do Uzbekistanu.

 

Z okazji targów, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Taszkencie zamierza także wydać branżowy katalog polskich firm. Firmy zainteresowane tą formą promocji  proszone są o nadsyłanie do dnia 30 września  br. drogą elektroniczną  informacji w języku rosyjskim, jak następuje:

 

 

Nazwa firmy:

Название фирмы:

Logo firny

Логотип фирмы

Zakres działalności i oferta:

do 100 słów Arial „8”

Pод деятельности и предложение:  

Adres:

Адрес:

Tel.:

Tел.:

Fax:

Факс: 

e-mail:

e-mail:

Strona internetowa:

Интернeт-сайт:

Osoba do kontaktów: 

Контактное лицо:

 

Udział w katalogu jest bezpłatny.

 

Dane kontaktowe:

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji

Ambasady RP w Taszkencie

Republika Uzbekistanu,

100000 Taszkent,

ul. M. Gandi 1 tupik, 4

tel.: +998 71 237 53 82, 237 36 50

fax: +998 71 237 55 69

e-mail:

www.tashkent.trade.gov.pl