English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Polsko-Izraelskie Seminarium dot. Innowacyjności

22-10-2014

W związku z oficjalną wizytą w Polsce Prezydenta Izraela, Pana Reuvena Rivlina, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Polsko-Izraelskim Seminarium dot. Innowacyjności, które odbędzie się 28 października 2014 r. w gmachu Ministerstwa Gospodarki w Warszawie.

 

Organizatorami wydarzenia są: Ministerstwo Gospodarki RP, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Informacji
i Inwestycji Zagranicznych oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Izraelscy organizatorzy spotkania to Ambasada Izraela w Polsce, Urząd Głównego Naukowca (Office of the Chief Scientist) - MATIMOP (Przemysłowe Centrum Izraela ds. BiR, the Israel Industry Center for R&D) oraz Kancelaria Prezydenta Izraela.  

 

Spotkanie z udziałem Prezydentów Polski i Izraela, dotyczyć będzie dwustronnej współpracy w zakresie przemysłowych prac badawczo-rozwojowych, wysokich technologii, innowacyjności i wsparcia dla firm typu start-up.

 

Uczestnicy forum będą mieli możliwość przeprowadzenia rozmów z członkami izraelskiej delegacji, do której należeć będą przedstawiciele nauki i biznesu.

Organizatorzy zapewniają polsko-hebrajsko-angielskie tłumaczenie symultaniczne.

 

W załączeniu przesyłamy program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zapraszamy do nadsyłania wypełnionych formularzy na adres:

 

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o pilne przesłanie formularza.