English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze „Inwestycje szansą wzrostu”

20-11-2014

Ministerstwo Gospodarki zaprasza do udziału w Polsko-Białoruskim Forum Gospodarczym „Inwestycje szansą wzrostu”, które odbędzie się 1 grudnia 2014 r. w Ministerstwie Gospodarki w godzinach 11.00-16.00.

 

Forum uświetnią swoją obecnością wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński oraz wicepremier Białorusi Michaił Rusyj. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostaną możliwości inwestycyjne w Polsce i na Białorusi oraz nowe warunki współpracy gospodarczej wynikające m.in. z członkostwa Białorusi w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej.

 

Do udziału w Forum, w którym obecność zadeklarowali przedsiębiorcy białoruscy, zapraszamy przedstawicieli firm reprezentujących sektor przetwórstwa rolno-spożywczego, budownictwa, energetyki, ICT, transportu i logistyki oraz szeroko rozumianego przemysłu. Forum będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych.

 

Osoby zainteresowane udziałem w Forum prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.paiz.gov.pl/Polska-Bialorus#

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 26 listopada 2014 r. do godz. 12.00.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresami lub ., oraz pod numerem tel. (22) 828 51 01/02.

 

Organizatorami wydarzenia ze strony polskiej są: Ministerstwo Gospodarki RP, Państwowa Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa; ze strony białoruskiej: Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi, Narodowa Agencja Inwestycji i Prywatyzacji, Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa.

 

Poniżej znajdą Państwo zaproszenie oraz program Forum.