English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Konferencja gospodarcza Współpraca technologiczna jako motor rozwoju polsko-niemieckich relacji gospodarczych

02-06-2015

Konferencja Współpraca technologiczna jako motor rozwoju polsko-niemieckich relacji gospodarczych odbędzie się 18 czerwca o godz. 10:30, w Berlinie. Głównym tematem będą powiązania pomiędzy gospodarką a ośrodkami badawczymi, innowacyjnymi przedsiębiorstwami i wyspecjalizowanymi instytutami z Polski i Niemiec.

 

Konferencja stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania doświadczeń i możliwości współdziałania w zakresie badań i rozwoju oraz do zachęcenia przedsiębiorstw z obu krajów do podejmowania transgranicznej współpracy. W załączeniu znajduje się program konferencji.

 

Jednocześnie informujemy, że w tym samym dniu w siedzibie Przedstawicielstwa Dolnej Saksonii przy In den Ministergärten 10, o godz. 18:00, odbędzie się Letni festyn polskiego i niemieckiego biznesu.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach. Będą na nich obecni czołowi przedstawiciele sfery badań i rozwoju z obu krajów, innowacyjni przedsiębiorcy, a także reprezentanci władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Federalnej Niemiec.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału na adres e-mailowy – w temacie należy wpisać: Konferenz (zgłoszenia na konferencję) lub Sommerfest (zgłoszenie na festyn). W przypadku udziału w obu imprezach prosimy o dokonanie osobnych potwierdzeń.