English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Beauty Expo 2015

12-08-2015

Uprzejmie informujemy, że WPHI w Kuala Lumpur planuje organizację stoiska promocyjnego podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych Beauty Expo 2015 w Kuala Lumpur (http://www.beautyexpo.com.my/), w dniach 16–19 października 2015 r. Targom towarzyszy wyspecjalizowana wystawa kosmetyków i usług do pielęgnacji skóry Asia Esthetic & Skincare Expo 2015 (http://www.aesexpo.com.my/).

 

Organizatorzy wystawy przygotowali specjalną ofertę dla polskich firm z tej branży, które zainteresowane są bezpośrednim uczestnictwem w AES Expo 2015. Za kwotę 1500 USD polscy wystawcy otrzymują stoisko o standardowym wyposażeniu, możliwość dokonania publicznej prezentacji firmy bądź produktu na wydzielonej scenie i publikację w materiałach informacyjnych.

 

W przypadku zainteresowania tą ofertą prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Khush Kazmi, UBM Project Director – i powołanie się na WPHI w Kuala Lumpur.

 

Tych z Państwa, którzy nie zdecydują się na bezpośrednie uczestnictwo, zapraszamy do nadsyłania materiałów informacyjnych, które będą eksponowane na stoisku WPHI. W celu uzyskania większej liczby informacji prosimy o kontakt na adres WPHI Kuala Lumpur – .