English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Misja gospodarcza polskich przedsiębiorców na Konferencję ministerialną państw najsłabiej rozwiniętych, Wiedeń, 26–27 listopada

06-11-2015

Informujemy, że w dniach 26–27 listopada 2015 r. w Wiedniu odbędzie się Konferencja państw najsłabiej rozwiniętych (LDC) – projekt realizowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO). W tym roku po raz pierwszy organizatorzy oczekują szerokiego uczestnictwa ze strony przedsiębiorców.

 

Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ, Departament Polityki Handlowej MG i Stałe Przedstawicielstwo RP przy Biurze Narodów Zjednoczonych i organizacjach międzynarodowych w Wiedniu organizują misję przedstawicieli polskich firm na to wydarzenie. Będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z reprezentantami administracji i biznesu państw najsłabiej rozwiniętych.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny; przedsiębiorcy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w Wiedniu.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w misji prosimy o przekazanie do 10 listopada br. wypełnionego formularza na następujące adresy: oraz .

 

W załączeniu znajdują się harmonogram wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 22 523 81 52 oraz 22 523 87 52.