English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Zaproszenie na Taipei Cycle – drugie największe na świecie targi rowerowe

18-11-2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w Taipei Cycle 2016, drugich największych (po Eurobike w Niemczech) targach rowerowych na świecie, które odbędą się od 2 do 5 marca 2016 r. w Taipei na Tajwanie.

 

Jako ważnemu graczowi w branży rowerowej Twój udział w Taipei Cycle pozwoli Ci znaleźć się w samym sercu rynku i poznać najlepszych producentów z branży. Te targi najlepiej odzwierciedlają przyszłość przemysłu rowerowego, pokazują nowe trendy i technologie, ale co ważniejsze służą jako platforma zakupowa. Taipei Cycle zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży rowerowej.

 

Co roku targi odbywają się równocześnie z Taipei Int’l Sporting Goods Show (TAISPO 2016), co zapewnia kompleksową platformę zakupową dla branży sportowej. Oprócz obecności głównych marek krajowych, 27% wystawców to firmy zagraniczne. W wydarzeniu wezmą udział wiodący producenci z branży, tacy jak Giant, Merida, Shimano, Sram i Accell Group.

 

Eksport części rowerowych z Tajwanu w 2014 wyniósł 1,04 mld $ (wzrost o 13%). Ponad 55% tajwańskiego eksportu kompletnych rowerów trafia do krajów UE. W poprzedniej edycji targów w centrum uwagi znalazły się e-rowery i ich komponenty, w 2014 Tajwan zanotował 78% wzrost w eksporcie lekkich pojazdów elektrycznych.Tajwan staje się światowym centrum R&D i produkcji najwyższej klasy części rowerowych


Wspierające innowacje, TAITRA oraz Tajwańskie Stowarzyszenie Rowerowe współorganizują rozdanie nagród  „Taipei Cycle d&i”  przyznawanych przez niemieckie iF International Forum Design. Wiele innowacji w przemyśle pochodzi z małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Dlaczego Taipei Cycle?
• Profesjonalne targi Business to Business,
• Najlepsza platforma do promocji nowych produktów oraz zakupów,
• Ponad 1,100 firm rowerowych z 36 państw na ponad 3,300 stoiskach,
• Ponad 43,000 odwiedzających z ponad 108 państw (liczba stale wzrasta),
• Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd
w przyszłość branży rowerowej,
• Pawilony tematyczne: japoński, francuski i UE, lekkich pojazdów elektrycznych, odzieży sportowej oraz Taiwan Excellence,
• Wystawa zbiega się z Tour de Taiwan, najlepszą imprezą 2.1 UCI Asia Tour.


Inne ważne powody, aby odwiedzić targi:

 

  • Taiwan posiada najlepszy na świecie łańcuch dostaw w branży rowerowej oraz wiele renomowanych centrów projektowych, które wspomagają firmy w tworzeniu najnowszych rozwiązań.
  • Tajwan jest strategicznie zlokalizowany w regionie Azji i Pacyfiku, 60% kupujących na targach TAIPEI CYCLE pochodzi z Chin oraz Azji Południowo-Wschodniej. Tajwan jest bramą, aby rozwinąć biznes o zakupy z rynków azjatyckich.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj (po angielsku).

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Taipei Cycle poprzez bezpłatną rejestrację za pośrednictwem biura Taiwan Trade Center, Warsaw


Sandra Piotrowska, 22 370 52 14,

 

facebook.com/TaiwanTradeCenterWarsaw


http://warsaw.taiwantrade.com.tw/