English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Partnerstwo z biznesem na rzecz organizacji i promocji Prezydencji Polski w UE

17-12-2009

W kontekście trwających przygotowań do objęcia przez Polskę Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (UKIE) wystąpił z inicjatywą zawarcia partnerstwa z biznesem na rzecz organizacji i promocji Prezydencji Polski w UE, która rozpocznie się 1 lipca 2011 roku i potrwa pół roku.


Prezydencja jest szansą zaprezentowania Polski jako odpowiedzialnego partnera w UE, nowoczesny kraj i rozwijającą się gospodarkę. W zamian za zaangażowanie w postaci towarów lub usług, wybranym partnerom oferowana będzie unikalna możliwość promocji.


UKIE poszukuje partnerów/firm, które poprzez swoje działania promują ideę odpowiedzialnego biznesu i przyczyniają się do kreowania pozytywnego wizerunku Polski za granicą. UKIE zależy również na tym, by wybrani partnerzy wykorzystali swój potencjał nie tylko do promowania swoich marek, ale także polskiej Prezydencji.


Więcej informacji dla firm zainteresowanych partnerstwem na rzecz organizacji i promocji Prezydencji (wytyczne, wycena marki, informacje do kontaktu) znajdują się pod adresem: http://www.prezydencjaue.gov.pl/partnerstwo-z-biznesem.