English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Konferencja Mining Indaba 2016 – inwestycje w sektorze górniczym w RPA

12-01-2016

Tegoroczna konferencja Mining Indaba odbędzie się 8–11 lutego 2016 r. w Kapsztadzie (Cape Town), w Republice Południowej Afryki, pod hasłem: Where the world connects with the African Mining. Jest to jedna z najważniejszych konferencji poświęconych sektorowi wydobywczemu na świecie, a w szczególności projektom oraz inwestycjom planowanym w sektorze górniczym w Afryce Subsaharyjskiej.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Johannesburgu będzie obecny na konferencji Mining Indaba. Zaprasza Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jeśli Państwa firma planuje ekspansję na rynki Afryki Subsaharyjskiej, a w szczególności krajów Wspólnoty Rozwoju Afryki Południowej.

 

Konferencja adresowana jest głównie do przedstawicieli sektora finansowego i inwestycyjnego oraz sektora wydobycia. Opłata za udział wynosi 1300 funtów szterlingów (koszty przelotu i zakwaterowania każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie). WPHI nie pośredniczy w procesie rejestracji – zainteresowane firmy proszone są o dokonanie rejestracji bezpośrednio u organizatorów konferencji.

 

Program oraz informacje dotyczące rejestracji znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: https://www.miningindaba.com/.