English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Targi „International Exhibition for Logistics, Mobility, IT and Supply Chain Management”, Szanghaj, Chiny, 14–16 czerwca 2016 r.

22-01-2016

W dniach 14–16 czerwca br., w Szanghaju, odbędzie się kolejna edycja targów poświęconych logistyce: „International Exhibition for Logistics, Mobility, IT and Supply Chain Management”.  Te odbywające się co 2 lata tragi przeznaczone są dla usługodawców logistycznych, przewoźników lotniczych, kolejowych i samochodowych, dostawców infrastruktury i usług portowych, oraz podmiotów oferujących usługi IT dla logistyki i spedycji.

 

Poprzednia edycja zgromadziła ok. 800 wystawców z 47 krajów. Szczegóły wydarzenia znaleźć można na stronie: http://www.transportlogistic-china.com/.

 

Targi wpisują się w chińską koncepcję One Belt-One Road czyli inicjatywę polegającą na rozbudowie połączeń gospodarczych między Europą i Azją. Priorytetem tej strategii jest projekt stworzenia sieci połączeń infrastrukturalnych, obejmujących sieci kolejowe, sieci autostrad, porty morskie, lotniska i łączących najważniejsze gospodarczo punkty Azji i Europy, z wiodącą rolą Chin po stronie azjatyckiej.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji z Szanghaju planuje organizację na targach polskiego stoiska narodowego i serdecznie zachęca do udziału w nim przedstawicieli firm z branż, które obejmuje profil targów. Firmy zainteresowane przyjazdem do Szanghaju i zaprezentowaniem swoich ofert prosimy o kontakt na adres mailowy na adres: , najpóźniej w terminie do 15 lutego 2016 r.