English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Projekt dofinansowania wyjazdów polskich przedsiębiorców na Tajwan – TAITRA 2016

05-02-2016

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Gospodarki Tajwanu uruchomiło wraz z Tajwańską Radą Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) nowy projekt dofinansowań wyjazdów przedsiębiorców oraz organizacji handlowych i gospodarczych na Tajwan. W załączonych dokumentach znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy do tego programu (w języku angielskim).

 

Każda firma zainteresowana nawiązaniem kontaktów oraz pojechaniem na Tajwan w celu poznania potencjalnych partnerów biznesowych jest zobowiązana do wypełnienia formularza i przesłania go do 28 czerwca 2016 r. na adres Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Polsce: .

 

Formularz zostanie przekazany do tajwańskiego Departamentu Usług Inwestycyjnych (DOIS). Po uzyskaniu akceptacji polska firma bądź organizacja handlowa dostanie zaproszenie na wyjazd na Tajwan oraz informację o uzyskanym dofinansowaniu. Wsparcie finansowe polega na  zwrocie kosztów oraz obejmuje wydatki na transport (w tym przeloty w klasie biznes) oraz zakwaterowanie i wyżywienie na maksymalnie 5 dni.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym programie – jest to niepowtarzalna okazja do pozyskania partnerów biznesowych na Tajwanie w obszarze współpracy inwestycyjnej bądź technologicznej. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny: 22 213 00 72 lub e-mailowy: i .