English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Misja gospodarcza MSZ do Senegalu oraz Wybrzeża Kości Słoniowej, 16–24 marca 2016 r.

09-02-2016

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych organizuje w dniach 16–24 marca 2016 roku misję gospodarczą do Republiki Senegalu oraz Republiki Wybrzeża Kości Słoniowej.

 

Do udziału w misji MSZ zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora rolno-spożywczego (m.in. przetwórstwa), zielonych technologii (m.in. recyklingu), energetycznego (rozwiązania dla elektrowni, sieci przesyłowych, itd.), naftowo-gazowego, budowlanego i infrastruktury transportowej (m.in. budowa dróg, transport kolejowy). Wstępny program wizyty przewiduje m.in. spotkania w wybranych resortach gospodarczych w Dakarze i Abidżanie, organizację seminarium z udziałem instytucji rządowych z Senegalu i WKS, a także udział w forach biznesowych w obu państwach.

 

Zainteresowanych udziałem w misji uprzejmie prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy (w załączeniu) na adres e-mail: , w nieprzekraczalnym terminie do 29 lutego br. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Anną Maletą pod numerem telefonu 22 523 86 63.

 

MSZ zaprasza również wszystkich zainteresowanych udziałem w wizycie na seminarium przedwyjazdowe, które odbędzie się 19 lutego br., w godz. 10:00–12:00, w siedzibie Ministerstwa (Al. J.Ch. Szucha 21, Warszawa). Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o informację do 17 lutego br. na adres .

Pliki do pobrania