English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Białoruskie Forum Przemysłowe, Mińsk, 3–6 maja 2016 r.

26-02-2016

Informujemy, że w dniach 3–6 maja w Mińsku odbędzie się Białoruskie Forum Przemysłowe, podczas którego będą miały miejsce 4 specjalistyczne imprezy wystawowe:

 

  • PROMEKSPO – NOWOCZSNA FABRYKA – sprzęt, narzędzia i materiały do wyposażenia przemysłu, produkcja przemysłowa;
  • PROMENERGO – urządzenia energetyczne i elektrotechniczne dla przemysłu;
  • OSZCZĘDZANIE ENERGII I ZASOBÓW + EKOLOGIA – technologie oszczędzania energii i zasobów, sprzęt i materiały, technologie ochrony środowiska;
  • NAUKA I INOWACJE – badania naukowe i zaawansowane technologie dla przemysłu, innowacyjne produkty.

 

Forum jest organizowane na arenie Maneż Piłkarski w Mińsku, pod patronatem Rady Ministrów, Ministerstwa Przemysłu i Handlu, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Energetyki, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Architektury i Budownictwa i innych agencji rządowych.

 

Program wydarzenia przewiduje międzynarodowe konferencje pt. "Technologia – Sprzęt – Jakość" oraz "Nauka i przemysł – strategia współpracy innowacyjnej", a także seminaria naukowe oraz prezentacje wystawców.

 

W załączeniu znajduje się dokument z warunkami uczestnictwa w forum. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami pod numerem telefonu (+375 17) 3143435 oraz na poniższe adresy mailowe:

Szef projektu Wiaczesław Petlicki - ;
Menedżer projektu Elena Rassolko - ;
Menedżer projektu Sergei Szarko - .