English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Cykl warsztatów szkoleniowych IOE z zakresu CSR i praw człowieka w przedsiębiorczości

25-03-2016

Informujemy, że w 2016 r. Międzynarodowa Organizacja Pracodawców (IOE) wspólnie z Międzynarodowym Centrum Szkolenia Międzynarodowej Organizacji Pracy (ITCILO), BDA, MEDEF i Confindustria, organizują cykl warsztatów szkoleniowych z zakresu CSR i praw człowieka w przedsiębiorczości.

 

Pierwsze warsztaty, które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia br. w kampusie ITCILO w Turynie (Włochy), przeznaczone są dla przedstawicieli krajowych, regionalnych i branżowych organizacji pracodawców z państw członkowskich UE i krajów kandydujących.  Podczas nich eksperci będą starali się odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób organizacje biznesowe mogą doradzać i wspomagać swoich członków w zakresie CSR i praw człowieka.

 

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim. Rejestracja odbywa się elektronicznie pod adresem http://intranetp.itcilo.org/EMM/A409266/en. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Koszty przejazdu do Włoch pokrywa Międzynarodowa Organizacja Pracy (ILO). Wszelkie pytania w kwestiach organizacyjnych należy kierować bezpośrednio do ILO, na adres: , tel.: +39 011 693 6513.