English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Misja polskiego biznesu do Chersonia (Ukraina), 20 maja 2016 r.

28-04-2016

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Obwodu Chersońskiego na Ukrainie, która odbędzie się 20 maja 2016 r.

 

Uczestnicy misji wezmą udział w forum Poland – Kherson Regional Business Day. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów handlowych z ukraińskimi firmami z Obwodu Chersońskiego, którego potencjał i znaczenie w zagranicznych relacjach gospodarczych Ukrainy w ostatnim okresie stale rośnie. W trakcie wyjazdu planowane są spotkania z gubernatorem i władzami Obwodu, władzami Chersonia, miejscowymi organizacjami samorządu gospodarczego, a także rozmowy B2B z przedsiębiorcami regionu.

 

W załączeniu znajdują się:

·        Wstępny program wydarzenia,

·        Formularz zgłoszenia udziału w misji (formularz można również wypełnić online),

·        Paszport inwestycyjny Obwodu Chersońskiego,

·        Lista ukraińskich przedsiębiorców, którzy zgłosili zainteresowanie udziałem w spotkaniu,

·        Informacja o hotelach znajdujących się w pobliżu miejsca forum.

 

Zapraszamy do udziału w misji. Formularze zgłoszeniowe należy wysyłać na adres (z tytułem maila: Misja do Chersonia). Możliwe jest też wypełnienie wniosku on-line. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 maja br.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w misji oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Vitkovską, II Sekretarzem WPHI Kijów (tel.: (+38) 044 279 12 98, e-mail: ).