English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Targi Manila FAME, 20–22 października 2016 r., Metro Manila, Filipiny

18-08-2016

Zapraszamy do udziału w targach Manila FAME, które odbędą się w dniach 20–22.10.2016 r. w World Trade Center Metro Manila, na Filipinach.

 

Targi Manila FAME: The Design and Lifestyle Event uważane są za główne designerskie wydarzenie w kraju. Dwa razy do roku odbywa się tutaj prezentacja rzemiosła i artyzmu innowacyjnie zaprojektowanych produktów z Filipin. Podczas targów oferowane są precyzyjnie wyselekcjonowane meble i wyposażenie wnętrz, elementy wystroju sezonowego, akcesoria modowe, sztuka wizualna, produkty higieny osobistej i kosmetyki, lampy i oświetlenie. Wszystkie zaprojektowane i wykonane na Filipinach z przeznaczeniem na rynek globalny.

 

Manila FAME są organizowane przez filipiński Departament Handlu i Przemysłu (DTI) wraz z Centrum Międzynarodowych Targów i Misji Handlowych (CITEM). Jest to drugie najstarsze tego typu wydarzenie w regionie Azji i Pacyfiku i jedyne w kraju, które zostało zatwierdzone przez globalne stowarzyszenie Union des Foires Internationales (UFI) w Paryżu.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Manila FAME: .