English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Misja gospodarcza do Korei Południowej, 17–20 października br. Inauguracja bezpośredniego połączenia lotniczego Warszawa–Seul

12-09-2016

Mamy przyjemność poinformować, że 17 października 2016 r. odbędzie się pierwszy bezpośredni lot na trasie Warszawa – Seul, którego operatorem są Polskie Linie Lotnicze LOT. Wydarzeniu towarzyszyć będzie oficjalna delegacja rządowa oraz misja gospodarcza polskich przedsiębiorców.

 

Delegacji rządowej przewodzić będą Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski, Minister Skarbu Dawid Jackiewicz (TBC) oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Tadeusz Kościński.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Misja gospodarcza odbędzie się w dniach 17–20 października 2016 r., a organizowana jest przez Ministerstwo Rozwoju i Pracodawców RP wraz z Koreańską Agencją Promocji Handlu i Inwestycji, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ambasadą RP w Seulu oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Seulu.

 

Program misji obejmuje udział w forum gospodarczym w Seulu 19 października oraz w spotkaniach B2B z firmami koreańskimi. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów i przeprowadzenia indywidualnych rozmów handlowych ze starannie dobranymi partnerami biznesowymi z Korei Płd.

 

Wśród perspektywicznych dziedzin współpracy wymienia się m.in.:

  • branżę spożywczą,
  • przemysł chemiczny – w tym farmaceutyczny i kosmetyczny,
  • przemysł elektromaszynowy,
  • przemysł IT/ICT,
  • sektor zielonych technologii.

 

Dla uczestników misji przewidziane są atrakcyjne stawki za przeloty oraz zakwaterowanie w Seulu, organizatorzy zapewniają również transport na miejscu. Preferencyjne stawki za jeden bilet razem z opłatami lotniskowymi wynoszą:

  • Business – 6 000 PLN,
  • Premium – 3 900 PLN,
  • Economy – 1 860 PLN.

 

Szczegółowe informacje będą na bieżąco przekazywane osobom zainteresowanym udziałem w misji.

 

Osoby zainteresowane udziałem w misji proszone są o wypełnienie , tel.: 22 518 87 32, do dnia 19 września 2016 r.