English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Możliwość otrzymania dofinansowania wyjazdu na targi China Import and Export Fair w Kantonie

15-01-2010

Chińskie Targi Importu i Eksportu China Import and Export Fair potocznie zwane Targami Kantońskimi są największymi i najważniejszymi targami wielobranżowymi na świecie. Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców. Organizowane są od 1957 roku, dwa razy w roku, wiosną i jesienią.


Wiosenna edycja odbędzie się w terminach: 15-19 i 23-27 kwietnia oraz 1-5 maja, zaś jesienna: 15-19 i 23-27 października oraz 31 października - 4 listopada br. Zapraszamy Państwa do udziału w targach China Import and Export Fair w charakterze zwiedzającego. Obsługę logistyczną na terenie Chin prowadzą polsko-chińskojęzyczni rezydenci. Nasze biura w Chinach obsługują firmy w celu dalszego kontynuowania handlu z przedsiębiorcami chińskimi.


Targi w Kantonie zyskały pozycję największego w Chinach spotkania przedstawicieli biznesu chińskiego z producentami i handlowcami z całego świata. W targach każdego roku bierze udział około 20.000 wystawców. Liczba zwiedzających ostatnim razem przekroczyła 200.000 z 200 krajów i regionów świata. Kompleks wystawienniczy w Kantonie zajmuje 580.000 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie prezentowanych jest ponad 150.000 produktów. China Import and Export Fair są doskonałym miejscem na szukanie partnerów w interesach.


Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na edycję wiosenną dla firm zgłoszonych w pierwszej kolejności. Wysokość dofinansowania wynosi 50% poniesionych kosztów netto, do kwoty 8.000 zł (decyduje kolejność zgłoszeń).

Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: