English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

IV Światowy Kongres Bezpieczeństwa Leków

16-08-2010

W dniach 14-17 września 2010 r., w Milennium Glouster Hotel w Londynie odbędzie się IV Światowy Kongres Bezpieczeństwa Leków, który będzie okazją do spotkania i dyskusji przedstawicieli biznesu farmaceutycznego i biotechnologii oraz ciał ustawodawczych.

 

Głównym celem Kongresu będzie wymiana doświadczeń na temat rozwoju przemysłu farmaceutycznego. Program konferencji obejmuje prezentacje i dyskusje na temat wykrywania, analizy i zapobiegania sytuacjom niepożądanym w produkcji leków na podstawie studium przypadków i praktyki w branży. Osobna dyskusja dotyczyć będzie globalnego zasięgu zmian regulacyjnych w USA, Japonii, Europie, Azji i Pacyfiku, Ameryce Południowej i Kanadzie.

 

Spotkanie ma wypełnić lukę komunikacyjną pomiędzy międzynarodowymi organami regulacyjnymi, pracownikami akademickimi, a przedstawicielami przemysłu i odpowiedzieć na pytanie jak poprowadzić nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii w 21. wieku.

 

Realizacja procedur bezpieczeństwa jest niezwykle ważna w dzisiejszym przemyśle farmaceutycznym i niezbędna dla zapewnienia skutecznej implementacji badań na rozwojem nowoczesnych leków. Na Kongresie Bezpieczeństwa Leków uczestnicy znajdą się wśród decydentów i liderów przemysłu oraz osób odpowiedzialnych za regulacje prawne. Spodziewanych jest wielu mówców wprowadzających do dyskusji informacje o propozycjach zmian legislacyjnych i śledzących trendy w przemyśle farmaceutycznym.

 

Więcej informacji