English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Wydarzenia

DRUKUJ

Międzynarodowe Targi "Edukacja i Kariera" w Moskwie

27-09-2010

W dniach 11-13 listopada 2010 w Moskwie odbędą się doroczne Międzynarodowe Targi "Edukacja i Kariera"

 

Międzynarodowe Targi "Edukacja i kariera" są wiodącą międzynarodową imprezą wystawienniczą w Rosji gromadzącą ponad 500 uczestników/ wystawców (z Rosji, Unii Europejskiej, USA, Kanady, Izraela, Australii, Nowej Zelandii, Korei, Tajwanu i innych) oraz ponad 40,000 studentów. Organizatorzy oceniają, iż jedna trzecia z nich jest zainteresowana podjęciem studiów za granicą. Targi są organizowane regularnie (dwa razy w roku) od 1994 r. przy wsparciu rosyjskiego Ministerstwa Edukacji i Nauki. Poza lokalnymi uczelniami w targach licznie biorą udział instytucje edukacyjne oferujące wykształcenie na poziomie wyższym, ale także aktywne w dziedzinie nauczania języków obcych, kształceniu ustawicznym i studiach podyplomowych.

 

Oficjalne statystyki pokazują, iż rynek rosyjski jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków zagranicznej edukacji. Moskwa natomiast jest największym rynkiem edukacyjnym w Rosji i stamtąd pochodzi około 50% Rosjan studiujących za granicą.

 

Targi są postrzegane jako narzędzie budowania mostów między rosyjskimi, europejskimi i zagranicznymi systemami edukacyjnymi. Udział w targach tworzy możliwości dotarcia do studentów i kadry akademickiej, pomaga w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy rosyjskimi i zagranicznymi uniwersytetami, przyczynia się do rozwoju wspólnych programów edukacyjnych.

 

Targi "Edukacja i Kariera" odbędą się w imponującym Centrum Wystawowym "Gostinyi Dvor” znajdującym się około 150 metrów od Kremla i Placu Czerwonego. Centrum Wystawowe wyposażone zostało w najnowocześniejsze udogodnienia i jest wykorzystywane do przeprowadzania głównych imprez wystawienniczych w Rosji.

 

Obecnie w Rosji trwa bardzo szeroko zakrojona promocja imprezy targowej w transporcie publicznym, na uczelniach i w mediach, której celem jest dotarcie do właściwych odbiorców.

 

Udział polskich uczelni wyższych i ośrodków edukacyjnych w Międzynarodowych Targach "Edukacja i Praca" obok czołowych rosyjskich, unijnych i zagranicznych placówek naukowych, może przynieść istotne możliwości rekrutacji studentów. Dlatego też zachęcamy do nawiązania kontaktu z biurem organizacyjnym Międzynarodowych „Edukacja i Kariera” celem zasięgnięcia dodatkowych informacji i rezerwacji. Personel biura organizacyjnego mówi również po angielsku.

FOC “Education and Career”


International Department
E-mail: rtv@znanie.info
Web-site: www.znanie.info

Irina Shipilova, International Department Director
Tel/fax: +7 495 950-5114/13,
Mobile: +7 916 650-5452